Ogłoszenie


Contact Information
Contact Piotr
: 534375666
: Wrocław, dolnośląskie
: 17,500.00 PLN
More Information
Więcej informacji o naszym aucie na stronie:

klasycznysalon.com

Do sprzedania BMW E36 318is Motorsport International Class II z 1994 roku.

Samochód w perfekcyjnym stanie mechanicznym i wizualny. 1 z 2500 sztuk wyprodukowanych specjalnie w celu homologacji nadwozia E36 sedan do sportu. Samochód w pełni oryginalny, zgodny z VIN, bezwpadkowy, nie wymagający naprawy, poprawek czy inwestycji. Fabrycznie wyposażony w pełny m-pakiet, spoiler dedykowany do tej wersji i silnik M42B18.

Lakier: Piękny, równy lakier, bez uszkodzeń, wad i zadrapań. Większość elementów w fabrycznej powłoce, malowane jedynie tylne nadkola i pas. Samochód w pełni bezwypadkowy, prosty i równy.

Blacharka: Samochód absolutnie bez rdzy. Brak oznak korozji w newralgicznych dla tego modelu miejscach. Progi, podłoga, w bardzo dobrym stanie – brak uszkodzeń i rdzy. Wykonana naprawa tylnych rantów nadkoli.

Wnętrze: W bardzo dobrym stanie, brak uszkodzeń tapicerki. Wszystkie elementy wnętrza i wyposażenia są sprawne. Na wyposażeniu znajduje się klimatyzacja (rzadkość) elektryczne lusterka, szyby, szyberdach. Oryginalne sportowe fotele z wzorem tapicerki zarezerwowaną dla tego modelu, czarna podsufitka, dedykowana gałka i kierownica w bardzo dobrym stanie sprawne i nie wymagające napraw.

Silnik i napęd: Silnik w bardzo dobrym stanie. Pracuje idealnie, nie wykazuje żadnych oznak zużycia. Wykonany przegląd i serwis. Brak niepokojących dźwięków, legitymuje się katalogową mocą. Skrzynia, sprzęgło i dyfer pracują idealnie, nie ma żadnych luzów czy stuków.

Zawieszenie: Zamontowane amortyzatory Bilstein B8 i spręzyny Eibach, co poprawiło prowadzenie i wygląd. Jest to jedyne odstępstwo od oryginału. Auto w tej chwili ma zamontowane alufelgi AZEV A wraz semi slickami Brigestone Potenza. Dodatkowo do samochodu dołączone są oryginalne felgi 16'' dedykowane do tego modelu wraz z oponami zimowymi. Wykonane kompleksowy przegląd zawieszenia. Wymienione wszystkie elementy metalowo-gumowe wymagające naprawy. Brak luzów w zawieszeniu, ustawiona geometria zawieszenia.

Hamulce: Wykonany kompleksowy przegląd. Hamulce samochodu w bardzo dobrym stanie, nie wymagają ingerencji mechanika.
Oglądane 5788 razy