Ogłoszenie


Contact Information
Contact Kacper
: 602689615
: Wrocław, dolnośląskie
: 17,900.00 PLN
More Information
Więcej informacji o naszym aucie na stronie:

klasycznysalon.com

Do sprzedania BMW E30 cabrio z roku 1991

BMW E30 w wersji z otwartym nadwoziem. Auto w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym, w pięknym czarnym kolorze i skórzanym wnętrzem. Samochód z fabryki wyszedł jako bmw 318(w dowodzie jest to bmw 318). Został zrobiony profesjonalny swap na jednostkę 2.5 czyli słynny m20b25 Swap jest profesjonalnie zrobiony. Pod maską wyglada jak oryginalne 325i ,tylna belka z wersji z tarczami hamulcowymi i dyferencjał na dużej głowie.

Lakier: W świetnym stanie wizualnym, ładny i równy na całym samochodzie. Poza drobnym odpryskiem lakieru bezbarwnego na masce lakier bez uszkodzeń, zadrapań.

Blacharka: Samochód absolutnie bez rdzy. Brak oznak korozji w newralgicznych dla tego modelu miejscach. Progi, podłoga, w bardzo dobrym stanie – brak uszkodzeń i rdzy.

Wnętrze: Oryginalne skórzane fotele Sportsitze w doskonałym stanie, pozbawione uszkodzeń i wad. Kierownica M-technik 2 „mała”, obszyta na nowo skórą, w doskonałym stanie.

Silnik i napęd: Silnik M20B25 w bardzo dobrym stanie. Wykonana profesjonalna zmiana silnika z 1.8 na 2.5. Silnik zmieniony wraz z całym osprzętem, skrzynią, wałem, tylną belką, dyfyrencjałem. Nowy układ wydechowy dedykowany do tego modelu, od samego kolektora wydechowego.

Zawieszenie: Wykonane kompleksowy przegląd zawieszenia. Wymienione zostały amortyzatory. Brak luzów w zawieszeniu, ustawiona geometria zawieszenia.

Hamulce: Hamulce samochodu w bardzo dobrym stanie, nie wymagają ingerencji mechanika.
Oglądane 831 razy