Ogłoszenie


Contact Information
Contact Mateusz
: 723 905 300
: Poznań, WIelkopolskie
: 7,300.00 PLN
More Information
Auto w moim posiadaniu od 6 lat. Jak go kupiłem, w całości miał oryginalny lakier i nigdy nie był uderzony, lecz lakier był w bardzo średnim stanie i jakieś 5 lat temu auto zostało w całości pomalowane na kolor LC9X z palety VW. Lakier położony jest bardzo ładnie przez dobrego lakiernika. Na tą chwilę na karoserii można dostrzec jakieś drobne, niezauważalne mankamenty.
O auto bardzo dbałem przez cały okres eksploatacji i włożyłem w niego bardzo dużo pieniędzy, co nigdy mi się nie zwróci, nie oszczędzałem nigdy na niczym.
Kilka miesięcy temu został zrobiony kapitalny remont silnika od góry do dołu, wszystko na częściach najwyższej jakości. Przy okazji została także pomalowana komora silnika.
Remont robił zaprzyjaźniony mechanik, kolega z firmy w której pracowałem, dlatego na pewno nie ma fuszerki. Jest na wszystko rachunek. Takie rzeczy jak filtry, rozrząd, kable, świece.. oczywiście także były zmienione. A więc auto posłuży jeszcze wieki.
Podłoga jest w całości zdrowa. Środek w pięknym stanie, lekko zabrudzony fotel kierowcy, poza tym niczego nie brakuje względem wersji auta. Deska rozdzielcza u góry, przy szybie jest pęknięta, jakby od słońca, lecz nie razi to w oczy.
Zostając przy minusach, do wymiany jest tłumik środkowy, gdzieś przepuszcza i na tą chwile auto troche głośno chodzi, końcowy myślę, że jest ok. Drzwi od strony pasażera nie zawsze otwierają się od zewnątrz. Kolejnym minusem jest prędkościomierz który na tą chwile nie działa, nie dawno linka jakby się odczepiła a wskazówka się przekręciła tak, że jest skierowana prosto w dół. MFA przez to też nie liczy kilometrów co się wiąże z błędnymi wartościami, lecz po podłączeniu linki w pełni działa, pokazuje również spalanie.
Ostatnim minusem są od nie dawna falujące, czasem wieszające się obroty, myślę, że to tzw. silniczek krokowy.
Samochód ogółem ma założoną instalacje gazową, lecz po remoncie silnika, gaz nie był nigdy podłączany, parownik jest zapewne do regeneracji jakby ktoś chciał go wykorzystać, cała reszta jest ok, można tą instalacje podłączyć albo wymontować, może coś sprzedać, wedle uznania.
W zawieszeniu nic nie puka, powinno być tam wszystko ok.
Hamulce jeszcze na długo, z tyłu nie dawno wymieniane również tarcze.
Podsumowując - silnik, wnętrze, karoseria, podłoga jest super stanie i do zrobienia jest tylko kilka pierdół, które nie wymagają jakiegoś dużego nakładu finansowego, więc uważam, że cena jest adekwatna do stanu auta i jest do małej negocjacji na miejscu.
Żeby tego było mało do w sam raz na zbliżającą się wiosnę, komplet oryginalnych alufelg BBS (widoczne na zdjęciach) na prawie nowych oponach HANKOOK 175/50/15. Do tego komplet zimówek, na stalówkach na jedną zimę.

Przegląd ważny do grudnia 2016, OC do czerwca 2016

Ciężko mi się z nim rozstać, ale jestem na etapie przeprowadzki 'na swoje' i sytuacja wymaga ode mnie pieniędzy potrzebnych na urządzenie się w nowym mieszkaniu.

Zapraszam na oględziny i jazdę próbną.

Tel.: 723 905 300

Więcej zdjęć pod linkiem:
https://goo.gl/photos/bhpPgh37aAWjRF3L9
Oglądane 4875 razy