9 komentarzy

  1. Szkoda ze nie ma zadnej fotki merca w roscie. I troche nie sprawiedliwa ocena rosta. W ten sam sposob mozemy podejsc do zwyczajnego obnizania samochodu i przelozyc to na trampki w twoim rozumieniu. Kazdy co lubi, i zdziwil by sie jak wiele osob potrafi orginalnie przyjsc ubranyc na bankiet co nie oznacza ze sa zle ubrani 😉 Zbyt konserwatywnie do gustow podchodzisz.

  2. Strasznie uboga relacja, o ile mozna tak powiedziwc o tym tekscie. Na zlocie dzialo sie duzo wiecej ciekawyxh rzeczy, a i o samych autach mozna by wiecej napisac. No ale jak zwykle na klasycznym uwaga skupia sie na bawarkach.

    • Nie podoba się nie czytaj – po co się męczysz tym blogiem? Skasuj nasz adres I czytaj tych którzy pisza o czymś innym niż bawarki. Swoją drogą jesteś śmieszny, pisząc pod relacją ze zlotu Mercedesa, że nie piszemy o Mercedesach.

    • Zamiast toczyc piane lepiej powiedz mi gdzie napisalem, ze nie piszecie o Mercedesach? Piszecie i ostatnio nawet sporo. Napisalem, ze relacja (o ile w ogole tak mozna powiedziec o tekscie) jest uboga. Gdzie jest na przyklad informacja, ze okolo osiemdziesiat aut eskortowanych przez policje w kolumnie przejechalo przez Konin? Gdzie napisales, ze uczestnicy zlotu mieli mozliwosc wziecia udzialu w probie sprawnosciowej na placu PKS? No ja jakos nie widze takich informacji, co swiadczy tylko i wylacznie o braku zainteresowania tematem. Jakos nikt przedstawiajacy sie jako osoba piszaca na klasycznym nie podszedla do mnie i nie zapytal sie o historie mojego samochodu, o co kolwiek co moglbym o nim powiedziec. Smutno sie taka biede czyta, bo zamiast pokazac jak ciekawie mozna zorganizowac spotkanie milosnikow marki zachecic kolejne osoby do wziecia udzialu w kolejnych zlotach to opisales go po lebkach. Piszesz, ze jestes milosnikiem marki, posiadasz W201, a zupelnie w tekscie tego nie widac.

    • Krzysztof Pogłódek nie podoba się to trudno, zlot jest bardzo pozytywnie i ciekawie opisany i nikt nie obiecywał wywiadu z Twoim Mercedesem – bo niby czemu? Są piękne zdjęcia, krotki nie nudzący opis, który podoba się sporej liczbie osób, a nie zanudzanie ludzi harmonogramem.

  3. @Krzysztof Pogłódek – Nie podoba się nie czytaj – po co się męczysz tym blogiem? Skasuj nasz adres I czytaj tych którzy pisza o czymś innym niż bawarki. Swoją drogą jesteś śmieszny, pisząc pod relacją ze zlotu Mercedesa, że nie piszemy o Mercedesach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *